Duşakabin

Duşakabin

Duşakabin almadan önce ortaya güzel bir görüntü çıkması yada rahat bi alan oluşturmak için banyolarda bu konu çok önemlidir. Bilinçsizce yerleştirilen malzemeler rahatsızlık verecektir bu yüzden önerileri dikkate alalım. Banyonuzun sular altında kalmasını önlemek için doğru ve iyi iş gören bir duş teknesi seçmeniz çok önemli.

Banyonuza küvet koymak için yeterli alanınız yok­sa duşlu sistemleri tercih edebilirsiniz. Bu sistemlerin en önemli yanı zemine basmayı ve dolayısıyla kaymayı önleyen, suyun seramik ya da taşta zamanla oluşturduğu yosunlaşmayı engelleyen ve daha sağlıklı bir ortamda duş alınmasını sağlayan teknelerdir.


Kompakt Duşakabin

Kompakt Duşakabin

Kompakt Duşakabinlerimizin kullanımı son derece rahattır, Ayrıca temizlenmesi de basittir. kompakt duşakabinlerimizin özellikleri aşağıdaki gibidir

Detaylı Gör
Cam Duşakabin

Cam Duşakabin

Kendi içinde bir kaç gruba ayrılan cam duşakabin modellerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Her eve her bütçeye uygun duşakabin modellerimizle hizmetinizdeyiz. Duşakabin ihtiyaçlarınız için hemen bizi aayabilirsiniz.

Detaylı Gör
Duş Teknesi

Duş Teknesi

Asimetrik, oval, kare yada dikdörtgen duş teknesi modellerimizi buradan görüntüleyebilirsiniz. Banyonuza uyum sağlayacak modellerimizle hizmetinizdeyiz.

Detaylı Gör
Küvet Çeşitleri

Küvet Çeşitleri

Banyonuza şıklık ve zarafet katacak, oturaklı, asimetrik, kare, düz ve diktörtgen küven çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. Küvet ihtiyaçlarınızı firmamız kalitesi ve garantisi ile karşılayabilirsiniz.

Detaylı Gör
Mesaj Gönderin Hemen Ara